Współpraca

drzewa

Z powodu zawieszenia aktualizacji bloga, oferta współpracy jest obecnie nieaktualna.

Zasady współpracy

Stałym autorem Poezji biegania może zostać osoba publikująca minimum dwa teksty miesięczne. Teksty muszą być oryginalne i dotyczyć tematyki biegania (lub poezji). Autor na każdy jeden oryginalny tekst może opublikować jeden tekst powielony, np. przedruk wpisu ze swojego bloga.

Na tę chwilę Poezja biegania jest stroną niekomercyjną, dlatego wszelka współpraca jest nieodpłatna. Co zyskujesz pisząc na Poezji biegania? Możliwość współtworzenia fajnego – jak myślę – miejsca. Docierasz ze swoimi tekstami do szerokiego grona czytelników. Poezja biegania na dziś to blisko 3000 fanów na facebooku, również samą stroną odwiedza co miesiąc ponad 3000 unikalnych użytkowników, a statystyki te cały czas rosną.

Jednorazowa współpraca

Jeśli nie chcesz zostać współautorem strony, możliwa jest jednorazowa publikacja. Masz ciekawy tekst, napisałeś recenzję sprzętu, chcesz podzielić się wrażeniami z zawodów? Skontaktuj się ze mną.

Dla reklamodawców

Poezja biegania w czerwcu 2013:

2937 fanów na facebooku
3212 unikalnych odwiedzin strony
6619 odsłon strony

Jeśli chcesz zareklamować się na stronie, przekazać produkt do testów – napisz.

O stronie

Poezja biegania w założeniu miała być miejscem, które będzie moim biegowym pamiętnikiem, pomoże w systematycznych treningach, pozwoli utrwalić chwile. Zakładając tę stronę, w listopadzie 2012 roku, biegałem od 4 miesięcy i w zasadzie od pierwszego dnia spisywałem swoje początki na prywatnym profilu Google+. W listopadzie kupiłem domenę i przeniosłem wszystkie zapiski tutaj.
A skąd nazwa Poezja biegania? No cóż, zawsze lubiłem poezję, więc postanowiłem połączyć ją słowem ze swoją nową pasją. Połączenie jest nienajszczęśliwsze – ja wiem, że rzeczom tym do siebie daleko i jeśli ktoś interesuje się poezją rzadko kiedy biega, ta sama zależność działa w drugą stronę.

Jednak myślę, że nie powinniśmy zaczynać swoich planów od patrzenia na to, co podoba się innym. Taka droga jest z góry skazana na porażkę. Zatem – wyszedłem od dwóch rzeczy, które były dla mnie ważne i na tej kanwie zbudowałem Poezję biegania.

Dzisiaj Poezja biegania jest, jak na swoją tematykę, całkiem dużym serwisem. Biegam dalej, ale nie potrzebuję już codziennych notatek, ewentualne wrażenia z treningu zapisuję częściej w Endomondo – tam jest prościej i szybciej. Serwis ewoluował od prywatnego bloga w stronę miniportalu. Dlatego chciałem zaprosić Cię do jego współtworzenia. Jeśli lubisz pisać i chciałbyś podzielić się tym z szerszą publicznością Poezja biegania jest miejscem dla Ciebie.

Dodaj komentarz